Maandelijkse arvhieven: december 2013

Mees Kees – De rekenrap – Mirjam Oldenhave

Gepost op 31 december 2013 – 02:31 in: Betaalde iPad boeken

Mees Kees is nog stagiair, maar toch kan hij al heel goed lesgeven! Bij grote rampen, zoals hoofdrekenen of spelling van moeilijke woorden, verzint hij altijd een goeie oplossing. Meestal met chips en cola, want dat zijn ook moeilijke woorden. Als zijn klas de eindmusical moet verzorgen, heeft mees Kees ook meteen een plan: ze gaan een rap doen. Superrapper Pépé komt helpen. Zijn motto is: Keihard is nog veel te zacht! Eén ding: Dreus mag er natuurlijk niet achter komen… Dit boek werd getipt door de Nederlandse Kinderjury!

  Geen reacties  |  Tags:

The Fast Metabolism Diet Cookbook – Haylie Pomroy

Gepost op 31 december 2013 – 02:31 in: Betaalde iPad boeken

Turn your kitchen into a secret weapon for losing up to 20 pounds in 28 days through the fat-burning power of food!    Use food as medicine to cook your way healthy in this must have companion to the bestselling diet sensation, The Fast Metabolism Diet. You will find over 200  simple, effective, mouthwatering, family-pleasing recipes designed to evoke change in your body with a plan that celebrates food, thrives on variety, and has you eating five to six times a day according to a three-phase plan strategically designed to keep your metabolism burning at lightening speeds.   On phase 1 you will cook to unwind stress and support your adrenals with nourishing breakfasts like Strawberry Pancakes and French Toast with Peaches, as well as delicious entrees like the Mediterranean Turkey with Wild Rice, Halibut Stir Fry, and Brown Pasta with Meat Sauce.   On Phase 2, you’ll be cooking to unlock stored fat and feed the liver with protein-rich salads like the Grilled Turkey Bacon and Asparagus Salad, the Chicken Fajita Salad, and luxurious dinners like Lamb with Green Beans , Filet Mignon and Cabbage, and  Rosemary Pork Tenderloin with Mustard Greens.   Then on Phase 3, it is time to use your kitchen to unleash the burn and ignite the Fast Metabolism hormones with high healthy fat meals like the Sprouted Grain Breakfast Burrito, Steak Fajita Avocado Wraps, and Fried egg with Olive Oil Spinach. You’ll prepare dairy free creamy soups and stews like Leek and Cauliflower Soup and Veggie Chili, and serve crowd-pleasing dinners like Turkey and Bell Pepper Casserole, and Cornish Game Hens with Mushroom Quinoa Stuffing   As you cycle through all three phases each week you’ll add kindling to your metabolic fire with amazing snacks like sweet potato fries, crispy kale chips, and fresh fruit salad, or mounds of veggies served with dips and dressings like the Black Bean Cilantro Dip, Mango Salsa, or creamy White Bean and Dill Hummus.   And to top it all off, for each phase you’ll be whipping up rich desserts and smoothies , like Baked Apple Crisp, Chocolate cherries,  Coconut Almond Pudding, Melon-Mint Smoothie, and  Blackberry Sorbet.   Plus plenty of vegetarian, vegan, and gluten-free options , such as a hearty lentil chili,  savory Artichoke-Avocado Salad,  silky Butternut Squash Soup, and Garden Egg White Soufflé. Full of helpful and affordable hints for cooking on each of the three phases, a wealth of freezer-friendly recipes to cook in bulk, and dozens of slow cooker options that can be prepared in under 5 minutes, this is the ideal tool for the busy mom, the on-the-go professional, or anyone who wants to make delicious, nutritious, home-cooked food part of his or her Fast Metabolism lifestyle. From the Hardcover edition.

  Geen reacties  |  Tags:

Colorado kid, De – Stephen King

Gepost op 31 december 2013 – 02:31 in: Betaalde iPad boeken

Op een eiland voor de kust van Maine wordt een dode man gevonden. Op het lichaam is geen enkele identificatie te vinden. Alleen de vasthoudendheid van Vince Teague en Dave Bowie, twee plaatselijke journalisten, en een student in de forensische wetenschap levert aanwijzingen op. Het duurt dan ook ruim een jaar voordat de man ge?ntificeerd is. En dat is pas het begin van het mysterie. Want hoe meer ze te weten komen over de man en de verbijsterende omstandigheden van zijn dood, hoe minder ze begrijpen? Met echo?s van Dashiell Hammetts The Maltese Falcon heeft Stephen King een ontroerend en verrassend verhaal geschreven. De Colorado Kid toont opnieuw aan hoe veelzijdig het schrijverschap van Stephen King is.

  Geen reacties  |  Tags:

All For You – Kate Perry

Gepost op 31 december 2013 – 02:31 in: Betaalde iPad boeken

A Laurel Heights Novelette Anna Godwin likes it spicy. At least she used to. Somewhere between law school and real life, she lost her sparkle. Now she wears boring business suits to boring dates in her boring life. The last time Anna remembers feeling that sizzle was with the one man who’s all cayenne and passion: Max Corazao, the one who got away. Except Max still sees Anna as a woman full of spice. And Anna intends to do whatever she can to be that woman again—with his (unknowing) help… The rest of Kate Perry’s fun, sexy Laurel Heights series is available now: Book 1: PERFECT FOR YOU Book 2: CLOSE TO YOU Book 3: RETURN TO YOU Book 4: LOOKING FOR YOU Book 5: DREAM OF YOU Book 6: SWEET ON YOU Book 7: TAMED BY YOU Book 8: HERE WITH YOU  Novelette: ALL FOR YOU Book 9: MAD ABOUT YOU Book 10: LOVED BY YOU Fans of Bella Andre, Rachel Gibson, and Kristan Higgins will love this quirky romance series with strong, independent woman and sexy alpha heroes.   REVIEWS: "Perry’s storytelling skills just keep getting better and better!" -Romantic Times Book Reviews "Can’t wait for the next in this series…simply great reading. Another winner by this amazing author." -Romance Reviews Magazine "Hot! Recommended!" -Bookpleasures "Exciting and simply terrific." -Romancereviews.com "Kate Perry is on my auto buy list." -Night Owl Romance "A winning and entertaining combination of humor and pathos." –Booklist

  Geen reacties  |  Tags:

Nooit vergeven – Bouquet 3223 – Een uitgave van de romantische reeks Harlequin Bouquet – Lynne Graham

Gepost op 31 december 2013 – 02:31 in: Betaalde iPad boeken

Het was echt niet Carolines bedoeling, maar ze móést Valente Lorenzatto wel voor het altaar laten staan. Vijf jaar later komt hij terug om alsnog te halen waar hij gelooft dat hij recht op heeft: één nacht met haar. Anders zal hij haar familie te gronde richten. Hij heeft haar nooit vergeven dat ze hem in de steek liet, en nu is hij eindelijk rijk en machtig genoeg om revanche te kunnen nemen. Dat Caroline ondanks haar weerstand uiteindelijk wel zal meewerken, daarvan is hij overtuigd. Tot ze met een heel bijzondere voorwaarde komt…

  Geen reacties  |  Tags:

Lijmen / Het Been – Willem Elsschot

Gepost op 30 december 2013 – 23:20 in: Betaalde iPad boeken

Lijmen en Het been behoren tot de essentiële boeken van de Nederlandse literatuur – en bovendien tot de geestigste boeken die er ooit zijn geschreven. ‘Nu ja, lijmen. De mensen bepraten en dan doen tekenen. En als zij getekend hebben, krijgen zij het ook werkelijk thuis.’ Met deze cryptische zin probeert Boorman, de hoofdpersoon uit Lijmen/Het been , zijn nieuw verworven assistent in het vak in te wijden dat hij bij uitstek beheerst: lijmen. Boorman heeft Laarmans van de straat opgepikt, hem zijn pijp laten vermorzelen en hem zijn flaphoed ontnomen en maakt hem van de ene op de andere dag medeplichtig aan zijn Wereldtijdschrift . Een tijdschrift dat in hoge oplages speciaal wordt geschreven en gedrukt voor maar één afnemer. Het blad heeft geen abonnees, geen losse verkoop, alleen maar incidentele cliënten. Als die een nummer hebben besteld zullen zij niet gauw nog een keer een bestelling plaatsen. Daarom moeten er steeds nieuwe klanten worden ‘gelijmd’. Elsschot weet een overtuigende werkelijkheid neer te zetten die even absurd is als vermakelijk.

  Geen reacties  |  Tags:

Broken Dove – Kristen Ashley

Gepost op 30 december 2013 – 23:20 in: Betaalde iPad boeken

Far too young, Apollo Ulfr lost Ilsa, his wife, the love of is life and the mother of his two children. The grief of her loss does not settle in his soul, it solders to it. But when he discovers there is a parallel universe where his wife may have a twin, he feels there’s hope and sets about bringing her to his world so he can have her back. But Ilsa Ulfr of our world is married to the parallel universe’s twin, Pol, who is not a good man. Not in any way. She’s on the run from him and the last thing she wants is to be transported to a fantastical world and be forced to take his side as his wife, even if he is not Pol. And Apollo finds the broken Ilsa nothing like his beloved, and further, wants nothing to do with her. But darkness is looming and evil is amassing. Apollo must protect his land and keep his family safe, including the new Ilsa.

  Geen reacties  |  Tags:

Nacht met een ster / Feestje voor twee – Bouquet Extra In the city 325, 2-in-1 – Heidi Rice & Anne Oliver

Gepost op 30 december 2013 – 09:59 in: Betaalde iPad boeken

(1) NACHT MET EEN STER – Na de bruiloft begint het feest pas echt… Het laatste waar Hollywoodster Mac Brody zin in heeft is de bruiloft van zijn broer bijwonen. Na een moeilijke jeugd heeft hij het contact met zijn familie verbroken, en hij is absoluut niet van plan dat te herstellen. Tot hij beseft dat sexy Juno, vriendin van de bruid en voormalige vlam, ook op de bruiloft zal zijn. Overtuigd van zijn charme, boekt hij alvast maar een hotelkamer. Maar is zij wel klaar voor een nacht met deze beruchte player? (2) FEESTJE VOOR TWEE – Een keertje kan ze toch wel uit de band springen? Emma’s zus gaat trouwen, en dat wordt groots gevierd. Een heel weekend lang verblijven het bruidspaar en de gasten in een luxueus resort buiten Sydney. Romantiek alom! Alleen, Emma heeft daar geen oog voor. Ze neemt haar plichten als bruidsmeisje namelijk heel serieus. Tot de getuige van de bruidegom, de waanzinnig goed uitziende Jake, haar voorstelt om er samen met hem twee heerlijke dagen vol lust en genot van te maken. Wat moet ze doen?

  Geen reacties  |  Tags:

De Zwarte Zwaan – Nassim Nicholas Taleb

Gepost op 30 december 2013 – 09:59 in: Geen categorie

Tweede editie inclusief essay `Over robuustheid ‘Kan zeker aanspraak maken op het predicaat moderne klassieker.’ NRC Handelsblad ‘Prachtig boek.’ Het Financieele Dagblad ‘Een diepgaand intelligent en provocerend boek.’ The Economist ‘Meeslepend.’ Financial Times ‘Duizelingwekkend een meesterwerk’ Chris Anderson, auteur van The Long Tail In deze spannende internationale bestseller verklaart Nassim Nicholas Taleb alles wat we weten over wat we niet weten. De Zwarte Zwaan zal de manier waarop je naar de wereld kijkt veranderen. Het leert voorspellingen en advies te relativeren (en vaak te negeren), kritisch te denken en klaar te staan om snel te handelen.

  Geen reacties  |  Tags:

A Wolff at Heart (Mills & Boon Desire) (The Men of Wolff Mountain – Book 7) – Janice Maynard

Gepost op 30 december 2013 – 08:50 in: Betaalde iPad boeken

Realising his entire life is a lie, Pierce Avery hires Nicola Parrish to find answers. Learning he has a family he never knew is mind-blowing; discovering the desirable woman behind his new lawyer’s professional façade puts him over the edge. But could his growing passion be blinding him to Nicola’s real motives?

  Geen reacties  |  Tags: